Zwrot kosztów leczenia
Jeżeli po wypadku pojawiają się koszty związane z zakupem lekarstw, środków opatrunkowych lub sprzętu medycznego konieczne jest zachowanie faktur, rachunków lub chociaż paragonów, aby ubiegać się o odszkodowanie za koszty leczenia. Ważne jest aby wydatki te były bezpośrednio powiązane z doznanymi urazami i nie budziły wątpliwości w zakresie zasadności ich powstania.
Zwrot kosztów leczenia – najważniejsze informacje

Poszkodowany może skorzystać z pomocy specjalistów i rehabilitantów w sektorze prywatnym - jeżeli czas oczekiwania na leczenie w sektorze publicznym jest wydłużony lub ośrodki publiczne mają gorsze uwarunkowania i możliwości w leczeniu danego schorzenia lub obrażeń. W każdym przypadku można liczyć na zwrot kosztów leczenia. Wszystkie dowody zakupów powinny być dokładnie opisane i podparte stosownymi dowodami.
Dlaczego warto ubiegać się o zwrot kosztów leczenia z pomocą fachowców?

W związku z poniesionymi kosztami osobie poszkodowanej przysługuje odszkodowanie za koszty leczenia. Kancelaria PIONIER to miejsce, w którym uzyskać można profesjonalne wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie w związku z poniesionymi kosztami leczenia. Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami, którzy specjalizują się w sprawach związanych z odszkodowaniami. Oferują oni profesjonalną pomoc zarówno w przypadku etapu przedsądowego, jak i wtedy, kiedy sprawa jest już w sądzie. Specjaliści, z pomocy których możesz skorzystać, kontaktując się z naszą kancelarią, indywidualnie podejdą do Twojej sprawy. Swoją ofertę kierujemy do poszkodowanych z całego kraju. Działamy również zagranicą.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kliniki rehabilitacyjnej Modern-Rech.
RODZAJE ROSZCZEŃ
SZKODY NA OSOBIE