Odszkodowanie za utracone dochody
W przypadku odniesionych obrażeń ciała i kontunuowanej w związku z tym rekonwalescencji poszkodowany otrzymuje wynagrodzenie w mniejszym wymiarze. Utracony dochód jest jednym ze świadczeń o którego zwrot może wystąpić poszkodowany do towarzystwa ubezpieczeniowego z powodu braku możliwości wykonywania pracy - pomagamy walczyć o odszkodowanie za utracone dochody.
Osoba prowadząca własną działalność gospodarczą w należyty sposób musi dowieść, że w związku z zaistniałym zdarzeniem utraciła dochód lub dochody uległy zmniejszeniu. Jeśli zamierzasz ubiegać się o odszkodowanie za utracone dochody, szukasz fachowego wsparcia, kancelaria PIONIER to dobry wybór. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy pomogą Ci uzyskać należne świadczenie.

Profesjonalne wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie z tytułu utraconych dochodów

Jesteśmy kancelarią współpracującą z adwokatami i radcami prawnymi specjalizującymi się w sprawach odszkodowawczych. Posiadają oni rozległą wiedzę, która pozwala im na profesjonalne reprezentowanie klientów zarówno na etapie przedsądowym, jak i w sądzie. Jeśli chodzi taka konieczność, ułatwiamy spotkanie z biegłym lekarzem, co pozwala na uzyskanie niezbędnej opinii o stanie zdrowia uzasadniającej wypłatę odszkodowania za utracone dochody. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie musisz obawiać się kosztów wstępnych – analiza sprawy wykonywana jest bezpłatnie. Posiadamy pracowników terenowych w każdym województwie, co oznacza, że z naszych usług możesz skorzystać bez względu na to, gdzie mieszkasz.
Udokumentowanie wysokości utraconych dochodów i obliczenie ich wartości wymaga wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów oraz dokładnego oszacowania możliwych do uzyskania zarobków w okresie rekonwalescencji po wypadku.
RODZAJE ROSZCZEŃ
SZKODY NA OSOBIE