Zniszczona odzież oraz rzeczy
Zniszczona odzież
Wielokrotnie w wyniku samego wypadku lub w wyniku działań ratunkowych odzież osób poszkodowanych ulega zniszczeniu i nie nadaje się do dalszego użytkowania. W takim przypadku możliwe jest uzyskanie pieniężnej rekompensaty. Odszkodowanie za zniszczoną odzież należy się wszystkim poszkodowanym. Aby jednak je uzyskać, dobrze jest skorzystać z pomocy specjalistów.
Jeżeli jest to możliwe wszystkie zniszczone ubrania należy zachować lub wykonać ich dokumentację fotograficzną. Jeżeli rachunki lub paragony nie zostały wyrzucone będą stanowiły one podstawę do wypłaty odszkodowania.

Czy tylko zniszczona odzież uprawnia do otrzymania odszkodowania?
W wyniku wypadku zniszczeniu ulec mogą rzeczy osobiste należące do osoby poszkodowanej. Bez względu czy jest to zegarek, biżuteria, aparat fotograficzny, laptop, GPS, telefon komórkowy, kask ochronny czy inne rzeczy postępowanie jest podobne jak w przypadku zniszczonej odzieży.

Profesjonalne wsparcie w ubieganiu się o odszkodowanie za zniszczoną odzież

Jeśli chcesz otrzymać odszkodowanie za zniszczoną odzież, postaw na usługi kancelarii PIONIER. Współpracujemy z cieszącymi się uznaniem klientów prawnikami – zarówno adwokatami, jak i radcami prawnymi – którzy doskonale znają temat odszkodowań. Bogate doświadczenie i rozległa wiedza teoretyczna pozwalają im pracować na najwyższym poziomie. Podejmują się reprezentowania klientów zarówno na etapie postępowania przedsądowego, jak i wtedy, kiedy sprawa trafi już do sądu. W razie potrzeby umożliwiamy kontakt z rzeczoznawcami, którzy wycenią poniesione w związku ze zniszczeniem odzieży straty. Jeśli Twoim problemem jest zniszczona odzież, uczestniczyłeś w wypadku, w którym do tego doszło, nie rezygnuj z tego, co Ci się należy.
Wszystkie zniszczone przedmioty w miarę możliwości należy zabezpieczyć i nie wyrzucać lub wykonać bardzo dokładną dokumentację fotograficzną.
Paragony, rachunki i faktury będą bardzo przydatne podczas procesu likwidacji szkody dlatego zawsze warto zachowywać wszelkie dowody zakupu.
RODZAJE ROSZCZEŃ
SZKODY NA OSOBIE