Opieka osoby trzeciej
W wyniku wypadku na skutek odniesionych obrażeń ciała osoba poszkodowana zdana jest na potrzebę opieki osoby trzeciej. Ubezpieczyciel ma wtedy konkretny obowiązek – jest to zwrot kosztów za opiekę osoby trzeciej, profesjonalnie świadczącej usługę lub osobie bliskiej sprawującej opiekę nad poszkodowanym.
W zależności od charakteru obrażeń lub trwałego kalectwa opieka wymagana jest w różnych rozmiarach czasowych. Bez względu na to, czy była to opieka krótko-, czy długotrwała osobie ją sprawującej przysługuje odszkodowanie z tytułu kosztów opieki. Jeśli chcesz się o nie ubiegać, zadbaj o profesjonalne wsparcie. Kancelaria PIONIER to miejsce, w którym je otrzymasz.

Zwrot kosztów za opiekę osoby trzeciej – profesjonalna pomoc specjalistów

Zwrot kosztów za opiekę osoby trzeciej
to świadczenie, które nierzadko uzyskać jest naprawdę trudno. Aby zwiększyć swoje szanse na pozytywne załatwienie sprawy, warto skorzystać z pomocy fachowców. Nawiązując kontakt z nami, możesz mieć pewność, że współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z zakresu prawa, przed którymi zagadnienia odszkodowawcze nie mają żadnych tajemnic. Działamy na terenie całego kraju, swoje usługi świadczymy również zagranicą. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej sprawy. Wspieramy klientów zarówno na etapie przedsądowym, jak i wówczas, gdy sprawa jest już w sądzie.
Stałą praktyką spotykaną podczas likwidacji szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym jest zaniżanie stawek godzinowych opieki nad osobą poszkodowaną.
RODZAJE ROSZCZEŃ
SZKODY NA OSOBIE