Szkody majątkowe
Szkoda majątkowa, inaczej nazywana szkodą rzeczową, powstaje wówczas gdy dochodzi do uszkodzenia, utraty lub zniszczenia posiadanych dóbr materialnych. W związku z jej powstaniem można ubiegać się o odszkodowanie. Dochodzenie roszczeń z tytułu szkód majątkowych jest zdecydowanie prostsze z pomocą prawników. Kancelaria PIONIER to dobre miejsce, jeśli szukasz specjalistów posiadających rozległą wiedzę z zakresu ubezpieczeń.

 Jakie są rodzaje szkód majątkowych?

 - pożar domu, mieszkania
 - pożar w gospodarstwie rolnym
 - pożar w firmie
 - uszkodzenia nieruchomości na skutek wichury, zalania

Osoby które interesuje dochodzenie roszczeń z tytułu szkód majątkowych korzystając z dobrowolnej polisy na dom lub które podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu od ognia i innych zdarzeń losowych w gospodarstwach rolnych mają prawo domagać się odszkodowania za szkody rzeczowe, jakie ponieśli w związku ze zdarzeniem.

Dlaczego dochodzenie roszczeń z tytułu szkód majątkowych z pomocą specjalistów to dobry wybór?

Towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają kosztorysy naprawy i odbudowy nieruchomości. Z obserwacji wynika, że prawie 70% kosztorysów naprawy sporządzanych na zlecenie Towarzystw Ubezpieczeniowych jest zaniżane. Niestety, w wielu przypadkach pieniądze wypłacone przez ubezpieczyciela nie pozwalają na dokonanie potrzebnych napraw. Nasza Kancelaria w profesjonalny sposób wykrywa tego typu wady i pomaga uzyskać pełną kwotę należnego odszkodowania.

Decydując się na współpracę z naszą kancelarią, możesz liczyć na profesjonalną i bezpłatną analizę sprawy. Dokładnie sprawdzimy, czy w Twoim przypadku dochodzenie roszczeń z tytuły szkód majątkowych w ogóle ma sens. Jeśli tak, zapewnimy Ci pomoc doświadczonych prawników. Swoje przedstawicielstwa mamy na terenie całego kraju, co oznacza, że możesz zgłosić się do nas bez względu na to, gdzie mieszkasz. Co ważne, działamy nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.
Nasi eksperci pomogą w odpowiednim sformułowaniu roszczenia i w prawidłowym udokumentowaniu wszystkich powstałych kosztów.