Zwrot kosztów dojazdów
Dojazdy związane z odwiedzinami w szpitalu, a potem z kolejnymi wizytami w poradniach specjalistycznych i rehabilitacją często wymagają dużych nakładów pieniędzy. W związku z tym ubezpieczyciel jest zobowiązany do pokrycia realnych kosztów związanych z koniecznym przemieszczaniem się w okresie leczenia, jako odszkodowanie za zwrot kosztów dojazdów.
Aby ubiegać się o zwrot kosztów związanych z dojazdami należy udokumentować kiedy i w jakim celu był konieczny transport. Kancelaria PIONIER to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalne wsparcie, starając się o odszkodowanie za zwrot kosztów dojazdów do szpitala i innych placówek medycznych.

Dlaczego warto ubiegać się o odszkodowanie za zwrot kosztów dojazdów z naszą pomocą?

Wielu ubezpieczycieli robi wszystko, aby odszkodowanie za zwrot kosztów dojazdów nie zostało wypłacone. To oznacza, że uzyskanie świadczenia jest zdecydowanie prostsze z profesjonalną pomocą. Współpracujemy z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi, którzy od lat specjalizują się w sprawach odszkodowawczych. Dzięki temu wiedzą, na co zwracać uwagę, a także czego spodziewać się w kontakcie z ubezpieczycielem. Przekłada się to na efektywność pracy. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy, współpracujący z nami specjaliści wyróżniają się empatią na najwyższym poziomie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług naszej kancelarii, nie musisz obawiać się kosztów wstępnych.
Nasi eksperci pomogą w odpowiednim sformułowaniu roszczenia i w prawidłowym udokumentowaniu wszystkich powstałych kosztów.
RODZAJE ROSZCZEŃ
SZKODY NA OSOBIE