Renta na zwiększone potrzeby
W przypadku stale ponoszonych kosztów leczenia lub rehabilitacji poszkodowany może dochodzić renty na zwiększone potrzeby. Renta ta może ulegać waloryzacji na przestrzeni lat uzależnionej od postępów w leczeniu.
Koszta ponoszonej opieki osoby trzeciej oraz stosowania odpowiedniej diety również wchodzą w zakres renty na zwiąkszone potrzeby. To oznacza, że jeśli na skutek wypadku nadal się leczysz bądź korzystasz z rehabilitacji, przysługuje Ci renta na zwiększone potrzeby. Możesz ubiegać się o nią samodzielnie, ale jeśli chcesz podnieść szanse na pozytywne załatwienie sprawy, kancelaria PIONIER to dobry wybór.

Wsparcie przy ubieganiu się o świadczenie, jakim jest renta z tytułu zwiększonych potrzeb

Współpracujemy z mającymi dobrą opinię prawnikami zajmującymi się odszkodowaniami i rentami. Rozległa wiedza teoretyczna i bogate doświadczenie praktyczne pozwala im skutecznie reprezentować klientów w sporach o świadczenie, jakim jest renta z tytułu zwiększonych potrzeb. Jeśli zachodzi taka konieczność, umożliwiamy kontakt z biegłym lekarzem, którego opinia może być pomocna w uzyskaniu świadczenia. Kontaktując się z nami, możesz uzyskać pomoc zarówno na etapie przedsądowym, jak i już podczas procesu sądowego. Działamy na terenie całego kraju, oferując wsparcie poszkodowanym z różnych regionów Polski.
Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki do 20 lat wstecz.
RODZAJE ROSZCZEŃ
SZKODY NA OSOBIE