Zadośćuczynienie po śmierci
W przypadku śmierci osoby bliskiej w wyniku wypadku istnieje możliwość ubiegania się o zadośćuczynienie. Jeśli chcesz otrzymać zadośćuczynienie po śmierci, nie martwiąc się formalnościami i ograniczając stres, kancelaria PIONIER to dobry wybór. Zapewniamy fachowe wsparcie profesjonalistów.
Od czego zależy zadośćuczynienie po śmierci?

Osobom bliskim należy się zadośćuczynienie po śmierci, której wysokość zależy od stopnia pokrewieństwa, relacji w rodzinie, zamieszkiwania we wspólnym gospodarstwie domowym, stopnia zażyłości ze zmarłym oraz późniejszych następstw w życiu codziennym osoby pośrednio pokrzywdzonej.

Jak wygląda współpraca z kancelarią PIONIER?

Jeśli interesuje Cię rekompensata po śmierci, zgłoś się do nas w celu wstępnej analizy sprawy. Zostanie ona przeprowadzona w pełni za darmo – nie poniesiesz żadnych kosztów. Pomożemy Ci w zgromadzeniu dokumentacji, zweryfikujemy roszczenie. Współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni oferują pomoc na każdym etapie ubiegania się o rekompensatę po śmierci. To oznacza, że możesz liczyć na ich wsparcie zarówno na drodze przedsądowej, jak i wtedy, kiedy sprawa trafi na wokandę.
Również w przypadku kiedy osoba zmarła nie żyła w związku małżeńskim lecz w związku partnerskim istnieje możliwość dochodzenia o zadośćuczynienie dla partnera jako osoby pośrednio pokrzywdzonej.
RODZAJE ROSZCZEŃ
ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY