Stosowne odszkodowanie
Stosowne odszkodowanie są to szeroko pojęte majątkowe szkody często nie uchwytne lub trudne do wyliczenia prowadzące do znacznego pogorszenia sytuacji osoby najbliższej.
Pogorszenie sytuacji życiowej polega nie tylko na pogorszeniu obecnej sytuacji materialnej ale także na utracie realnej możliwości stabilizacji życiowej lub jej realnego polepszenia. Jeśli chcesz uzyskać stosowne odszkodowanie, zależy Ci na tym, zminimalizować związany z tym stres, a jednocześnie zwiększyć swoje szanse na zakończenie sprawy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, kancelaria PIONIER to dobry wybór.

Jak uzyskać stosowne odszkodowanie?

Jeśli chcesz uzyskać stosowne odszkodowanie, przyda Ci się pomoc doświadczonego fachowca. Nasza kancelaria współpracujemy z najlepszymi prawnikami i radcami prawnymi, którzy specjalizują się w odszkodowaniach. Doskonale znają zagadnienia z tym związane, wiedzą, jakie praktyki stosują ubezpieczyciele. Zapewniamy w pełni indywidualne podejście do każdej sprawy. W razie potrzeby umożliwiamy kontakt z biegłym lekarzem, w sprawach majątkowych współpracujemy z rzeczoznawcami. Decydując się na współpracę z nami, nie ponosisz żadnych wstępnych kosztów.
Chodzi tutaj o szeroko pojęty uszczerbek natury ekonomicznej występujący po stronie najbliższych po śmierci poszkodowanego (art. 446 § 3 Kodeksu cywilnego).
RODZAJE ROSZCZEŃ
ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY