O nas

Kancelaria PIONIER istnieje na rynku odszkodowań od 2009r. Zajmujemy się prowadzeniem spraw o dochodzenie roszczeń zarówno w szkodach osobowych jak i majątkowych.

Nasza systematycznie zwiększająca się kadra składa się z specjalistów obsługujących szkody zarówno osobowe i majątkowe, profesjonalnie podchodzących do sprawy i stale podnoszących wiedzę i kwalifikacje z zagadnień prawa, jak również radców prawnych, adwokatów i rzeczoznawców, którzy wraz z opiekunami szkód starają się o całkowity komfort klienta przy prowadzeniu jego sprawy w każdym jego aspekcie.

Osoby pokrzywdzone i poszkodowane w wypadkach nierzadko wymagają wsparcia psychologicznego, w związku z czym stale współpracujemy z psychologami i psychoterapeutami, którzy otaczają opieką naszego klienta.
Współdziałamy również z klinikami specjalizującymi się w nowoczesnej rehabilitacji oraz opiece nad powrotem klienta do zdrowia.

Elastyczne godziny pracy konsultantów pozwalają na kontakt z klientem w dogodnej dla niego porze.
Nie jesteśmy firmą nastawioną jedynie na zysk jak to ma miejsce w wielu przypadkach, a kładącą szczególny nacisk na jakość prowadzenia spraw klientów o czym świadczą m.in. umieszczone na stronie rekomendacje naszych klientów, a także uzyskane kwoty świadczeń dla klientów (rekordowe 4,5 mln dla motocyklisty).

Empatia, którą się wykazujemy w trudnych dla klientów chwilach powoduje, iż zdarza się że pozostajemy z klientami w kontakcie nawet po zakończeniu prowadzenia jego sprawy, a nasi prawnicy udzielają im bezpłatnych porad z różnych dziedzin prawa.

Rzetelność i profesjonalizm naszych specjalistów zdobyła uznanie w wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych, przed którymi reprezentujemy naszego klienta, a zdobyta wiedza i doświadczenie naszych prawników wsłuchanych w potrzeby klienta powoduje, iż w procesach sądowych wygrywamy prawidłowo szacowane kwoty roszczeń.
Nie obiecujemy klientom wygórowanych kwot a rzetelnie wyliczone, w oparciu o nasze doświadczenia, wartości roszczeń: zadośćuczynienia, odszkodowania, rent a także zwrotu kosztów opieki, dojazdów, leczenia, pogrzebu, nagrobka.

Nasi pracownicy terenowi znajdują się w każdym województwie na terenie kraju, co ułatwia kontakt i uzyskiwanie różnych dokumentów od klienta czy z różnych instytucji w imieniu klienta.

 Chcesz się dowiedzieć, czy Twój wypadek kwalifikuje się do uzyskania  odszkodowania?

Jeszcze dziś skorzystaj z naszej bezpłatnej analizy i skontaktuj się z nami!

Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki do 20 lat wstecz.


  

Współpracujemy z:

Berg & Mazurek